Поточним оновленням в нормативну базу додані 201 новий документ, актуалізовані тексти 128 документів.

 

Суттєво розширено можливості оновлення цін на позиції користувацької бази в кошторисній документації. В Акті вартості обладнання реалізовано друк ЄДРПОУ організації-підрядника та інше…

 

Шановні друзі і колеги, щиро вітаємо Вас з днем Будівельника! Бажаємо скорішої перемоги і швидкого набрання темпів відновлення наших міст! До цієї дати ми підготували знижки 20% на всю лінійку нашої продукції, додаткові місця та модулі. Знижки діятимуть до 31.08.2022р. Це дасть змогу розширити ліцензіі та комплектації за акційними цінами.

 

Нормативна база програми Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 доповнена усредненими ринковими цінами на будівельні матеріали, обладнання та конструкції, всього понад 59000 позицій, станом на 2-й квартал 2022 року.

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 133 нових документів, актуалізовані тексти 169 документів.

 

Оновлення програми Будівельні Технології - Кошторис ПВР, версія 5.5.8 від 20.07.2022 Для «Кошторису від вартості БМР» та «Розрахунку вартості експертизи» у разі розрахунку коефіцієнта зміни вартості робіт менше за одиницю реалізовано автоматичне застосування коефіцієнта, що дорівнює одиниці, згідно п.2.9 КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР» (наказ Мінрегіону від 01.11.2021 №281).

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 215 нових документів.

 

Усереднені показники вартості експлуатації будівельних машин, механізмів та транспортних витрат на перевезення будівельних вантажів автомобільним транспортом станом на 01.06.2022. Інтеграція із сервісом електронного документообігу «Вчасно». Встановлення витрат ресурсів «за фактом» та інше…

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 225 нових документів, актуалізовано тексти 34 документів.

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 260 нових документів, актуалізовано тексти 74 документів.

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 205 документів.

 

Оновлення програми БТ - КОШТОРИС ПВР, версія 5.5.7 від 20.05.2022. Додано друковані форми згідно з додатками до КНУ «Настанова із визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об'єктів будівництва».

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 273 нових документів, актуалізовані тексти 147 документів.

 

Поточним оновленням в нормативну базу додані 148 документів.

 

Нормативна база програми Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 доповнена усредненими ринковими цінами на будівельні матеріали, обладнання та конструкції, всього понад 59000 позицій, станом на 1-й квартал 2022 року.

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з комплексним рішенням по впровадженню програмного забезпечення, що надає повний спектр сучасних інструментів для складання, перевірки та експертизи кошторисів і забезпечить Ваше підприємство актуальною нормативною документацією від А до Я.

 
Онлайн Чат