АТ «Building Manager»
Потужний інструмент для будівельника
Ціни вказані у євро станом на 1 січня 2024 г.

Ціна, €
1
Календарні плани. Кошториси за виробничими нормативами фірми. Графіки інвестицій та поставок. Графіки використання виконавців інструменту та техніки. Моніторинг виконання та постачання з оптимізуючими перерахунками календарного плану з розмежуванням доступу за функціями та об'єктами.
Building Manager 10.9
4 200.00
2
Кошториси за виробничими нормативами фірми. Вибірки за розділами, захватками, набори робіт з розмежуванням доступу за функціями та об'єктами.
Building Manager 10.9. Обмежена версія.
620.00
3 Додаткове робоче місце для Building Manager 10.9. Обмежена версія. 62.00
4
«Графічний Калькулятор» призначений для спрощення процесу підрахунку обсягів за сканованими, прийнятими факсом плануванням або отриманим іншим способом файлами растрових форматів.
Building Manager, Додатковий модуль - Графічний Калькулятор
98.00
5
Internet – технологія комплектації об'єктів (1 черга). Ведення додаткового довідника ресурсів з поповненням з бази WW фірм - постачальників будівельних матеріалів та обладнання.
Building Manager, Додатковий модуль - Warehouse Wizard
98.00
6
Ведення довідника специфікованих виробів та матеріалів, ведення специфікацій (формування, облік постачання).
Building Manager, Додатковий модуль - Специфікації
98.00
7
Дозволяє програмувати розрахунки будь-яких додаткових витрат, в т.ч. пов'язаних розрахунками ризиків (вплив інфляції, подорожчання окремих матеріалів, врахування кредитування та ін.)
Building Manager, Додатковий модуль - Т-калькулятор
98.00
8
Розробка архітектурної частини проекту. Передача опису об'єкта (складу робіт, структури захваток та фіз. обсягів) із програм ТЛП САПР до інших програм комплексу. 3D візуалізації стану об'єкта на будь-яку дату календарного плану.
iBMS - ПЗ роботи з Цифровою моделлю об'єкта, стикування з ArchiCad, Мономах, Епос, Араміс, Building Manager та Будівельні Технології - Кошторис. 3D візуалізації календарного плану.
98.00
9
Дозволяє відстежувати роботу різних служб підприємства (ПТО, Лінії, Постачання, служб Фінансування та Бухгалтерії).
BM Monitor - Додатковий модуль Для керівної ланки підприємства
420.00
10
Дозволяє навчати персонал без відриву від виробництва.
Комплект навчальних фільмів за технологією Building Manager 20 шт
360.00
Задать вопрос о программе

Первинне навчання персоналу користувача (для BM - 2-тижневий курс на території компанії - розробника) та консультації з питань технології та організації експлуатації програмного комплексу в режимі “hot line” включено до вартості програми. За безпосередньою участю розробників у процесі впровадження на території замовника протягом місяця вартість робіт із впровадження становить 15000 євро..

Онлайн Чат