Компанія Computer Logic Group запрошує Вас 12 жовтня 2016 р. взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ Інтернет-семінарі (вебінарі) щодо змін у визначенні вартості проектних робіт.

 

Компанія Computer Logic Group запрошує Вас 18 – 19 вересня 2014 р. взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ Інтернет-семінарі (вебінарі).

 

Компанія Computer Logic Group за участю ТОВ "Будівельні Технології" та ДерждорНДІ, 9-10 липня провели БЕЗКОШТОВНИЙ інтернет-семінар (вебінар).

 

17-18 жовтня 2013 року в Харкові відбувся семінар: «Розрахунок кошторисної документації із застосуванням ПК «Будівельні Технології - КОШТОРИС» на всіх стадіях інвестиційного процесу з урахуванням змін у ціноутворенні та прийняттям національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013»

 

15-16 травня 2013 року відбувся семінар кошторисників, організатором якого виступила компанія „Будівельні технології” за участю компанії-розробника програмного забезпечення „Computer Logic Group”.

 

Усього півгодини від центру Києва - і Ви потрапляєте у мальовничий сосновий ліс Пущі-Водиці, природа та клімат якого ідеальні для заміського відпочинку, а тиша, спокій та чисте повітря допомогли якнайкраще провести традиційний семінар кошторисників.

 

Компанія Computer Logic Group, розробник програмних комплексів «Будівельні Технології – КОШТОРИС» 15-16 листопада 2012 року провела семінар для фахівців кошторисної справи.

 

18-19 квітня відбулася Всеукраїнська конференція під егідою Київського національного університету будівництва та архітектури.

 

18-19 квітня 2012 року відбувся семінар «Автоматизація перевірки кошторисної документації за допомогою сучасного програмного забезпечення»

 

13-14 жовтня 2011 року відбувся семінар на тему: «Автоматизація розрахунку та перевірки кошторисної документації із застосуванням ПК «Будівельні Технології – КОШТОРИС»

 

Враховуючи актуальність питання достовірного визначення вартості будівництва з використанням сучасних програмних комплексів, призначених для розрахунку кошторисної документації, Київський національний університет будівництва і архітектури, ТОВ «Будівельні технології», ТОВ «Computer Logic Group» проводять семінар на тему: «Сучасна технологія автоматизації формування та перевірки кошторисної документації за допомогою ПК «Будівельні Технології - КОШТОРИС» та АТ «Building Manager»

 

15-17 вересня 2010 року в Євпаторії відбувся 7-й щорічний Форум фахівців у галузі Будівельних Технологій та Кошторисної Справи.

 

11 – го березня 2010 року у приміщенні ВАТ "Донгіпрошахт" (м. Донецьк) відбувся семінар на тему: «Забезпечення підприємств вугільної промисловості сучасним програмним забезпеченням для розрахунку, аналізу та експертизи кошторисної документації».

 

Враховуючи актуальність питань достовірного визначення вартості будівництва в умовах світової фінансової кризи, ТОВ "Computer Logic Group" (м.Харків), розробник програмного комплексу «Будівельні Технології - КОШТОРИС», проводить семінар на тему: «Визначення вартості будівництва за допомогою ПК «Будівельні Технології - КОШТОРИС» з урахуванням Зміни №6 до ДБН Д.1.1-1-2000»

 

Семінар «Напрями та шляхи інформаційного забезпечення будівельної галузі в рамках Інформаційної довідкової системи «БУДСТАНДАРТ»

 
Онлайн Чат