17-18 травня компанія Будівельні Технології прийняла участь в науково-практичному семінарі «Кошторисне ціноутворення в дорожньому господарстві», який проходив в м. Вінниця. Захід було організовано спільними зусиллями Укравтодору, ДП «ДерждорНДІ» та за підтримки Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Наша мета - ознайомити спеціалистів з новими унікальними функціональними можливостями програмного комплекса для визначення вартості дорожніх робіт "Будівельні Технології - КОШТОРИС"

 

З 21 по 23 вересня компанія Будівельні Технології прийняла участь у серії безкоштовних виїзних семінарів семінари з питанням кошторисного ціноутворення, організованих ДП ДерждорНДІ ім. Н.П. Шульгіна. Мета - сприяти підвищенню кваліфікаційного рівня фахівців дорожніх організацій, запобігти помилкам та порушенням, які можуть виникнути при визначенні вартості дорожніх робіт, а також ознайомити спеціалістів з новими унікальними функціональними можливості програмного комплексу для визначення вартості дорожніх робіт Технології - КОШТОРИС".

 

Державне агентство автомобільних доріг запрошує взяти участь у безкоштовному інтернет-семінарі (вебінарі) «Кошторисне ціноутворення в дорожньому господарстві», який буде проведено 18 лютого 2015 р. (час проведення з 09:00 до 13:00 год).

 

10 вересня 2014 року вперше було проведено семінар «Кошторисне ціноутворення в дорожньому господарстві» у форматі інтернет-семінару (вебінару).Такий формат було обрано з огляду на рівень розвитку сучасних технологій, який робить процес організації семінарів більш простішим та забезпечує економію коштів та часу.

 

18-19 липня 2013 р. у м. Львів планується проведення науково-практичного семінару «Кошторисне ціноутворення в дорожній галузі». Засідання буде проходити в актовому залі готелю «Гетьман» за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 50.

 

8 грудня 2011 р. у м. Києві відбувся науково-практичний семінар «Кошторисне ціноутворення в дорожньому господарстві», який було організовано Державною службою автомобільних доріг України та Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М.П. Шульгіна (ДерждорНДІ).

 

17-18 травня 2011 року в Києві для всіх зацікавлених фахівців-кошторисників проведено навчальний семінар «Кошторисне ціноутворення у дорожній галузі. Визначення вартості будівництва за допомогою ПК «Будівельні Технології - КОШТОРИС», організованого Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М.П. Шульгіна (ДерждорНДІ) та ТОВ «Будівельні Технології».

 

Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна (ДерждорНДІ) запрошує всіх зацікавлених спеціалістів-кошторисників взяти участь у роботі навчального семінару «Кошторисне ціноутворення в дорожній галузі. Визначення вартості дорожніх робіт за допомогою ПК «Строительные Технологии - СМЕТА», який буде проведено 17-18 травня 2011 р.

 

Відповідно до наказу Укравтодору № 684 від 07.11.2008 р., а також відповідно до рішенням колегії Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор) №47 від 30.10.2008 р. з метою встановлення єдиного порядку визначення кошторисної вартості будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, з 1 липня 2009 р. усі підприємства дорожнього господарства України переходять на використання програмного комплексу (ПК) Технології - КОШТОРИС».

 
Онлайн Чат