Будівельні Технології: КОШТОРИС 8

Будівельні Технології: КОШТОРИС 8

Програма для розрахунку кошторисів на будівельні роботи. Дозволяє достовірно та швидко визначити вартість будівельних робіт на всіх стадіях будівництва відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 та
Кошторисних Норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.

Докладніше про програму

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Програма для розрахунку вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво відповідно до вимог КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» (наказ Мінрегіону України від 01.11.2021 №281) та методики ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 .

Докладніше про програму

«БУДСТАНДАРТ Online»

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ - електронна бібліотека нормативних, довідкових та законодавчих документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (ДБН, ДСТУ, ВБН, СОУ, ISO, ГОСТ, санітарні правила та норми, правила пожежної безпеки, охорона праці). Включає галузеві та тематичні каталоги, консультаційну рубрику «Питання - Відповідь», покажчики чинних нормативних документів України.

Понад 47 000 документів доступні 24/7 у режимі реального часу на сервісі БУДСТАНДАРТ Online.

Докладніше про програму

АТ «Building Manager»

Взаємно інтегровані програмні комплекси: проектування, управління «Building Manager» та «Time Stream», розрахунку кошторисів, бухгалтерського обліку "1С".

Докладніше про програму

Онлайн Чат