Про компанію ТОВ «НВП «Будівельні Технології»

Компанія "Будівельні Технології" створена як спеціалізоване сервісне підприємство у 2001 році. Нашою компанією налагоджені технології впровадження та супроводу програмного забезпечення.

Для успішного впровадження та супроводу програмних комплексів фірма «Будівельні Технології» пропонує повний спектр послуг:

  • навчання клієнтів усім аспектам кошторисної справи та використання програм Будівельні Технології - КОШТОРИС;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • допомога в експлуатації систем;
  • підтримка користувачів у регіонах;
  • консалтинг у галузі систем управління та інформаційних технологій.

Маючи колектив, що складається з висококваліфікованих фахівців: програмістів, інженерів, кошторисників, ми здатні вирішувати будь-які комплексні завдання, аргументовано пропонуючи Вам найбільш вивірені рішення.

У процесі застосування співробітники фірми адаптують програмні комплекси до вимог замовника; навчають персонал замовника роботі з програмами; виробляють методику вирішення завдань у різних ситуаціях; розвивають навички самостійного вирішення проблем, що виникають.

Після завершення етапу впровадження фірма продовжує надавати різнобічну методичну та технічну допомогу з підтримки працездатності програмного комплексу відповідно до поточного законодавства та вимог замовника.

Контакти ТОВ «НВП «БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Тел/факс:

+38 (044) 501-63-10

+38 (093) 395-40-02

+38 (093) 678-08-81

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Адреса: Україна, 01011, м.Київ, вул. Рибальска, 2, офіс 309.

Проїхати до офісу фірми «Будівельні Технології» у Києві можна тролейбусом №38 або автобусом №62 (або відповідні маршрутні таксі) від станцій метро «Арсенальна» або «Печерська».

Відстань від ст. м. «Печерська» – 800м, а від ст. м. «Арсенальна» – 1200м.

Дякуємо Вам за співпрацю!

Онлайн Чат