Нове оновлення програмного забезпечення "Будівельні Технології: Кошторис 8.1", яке спрощує розрахунок та перевірку кошторисної документації.

 

Нормативна база програми «Будівельні Технології: Кошторис 8» доповнена усередненими показниками вартості дорожніх машин станом на червень 2024 року.

 

Поточним оновленням до нормативної бази додано 246 нових документів, актуалізовано тексти 15 документів.

 

У програму додані індекси цін на будівельні роботи (індекси цін у будівництві) та індекси цін виробників за 2022, 2023 роки та за перші чотири місяці 2024 року за даними Держстатистики України.

 

Компанія Будівельні Технології на ринку України з 2001 року.
Ми налагодили технологію впровадження та супроводу
програмного забезпечення для будівельної галузі України.
Ми пропонуємо:Кошторисна програма (БМР)
Будівельні технології: КОШТОРИС 8

Будівельні технології: КОШТОРИС

Мережевий програмний комплекс для розробки та перевірки кошторисної документації згідно з
КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», та ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.
Програма дозволяє створювати кошториси на всі види будівельних робіт.
Ви можете замовити онлайн підключення до програми на 15 днів безкоштовно на нашому сайті.

Докладніше про програму

Розрахунок вартості проектних робіт
Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Мережева програма для розрахунку кошторисів на проектно-вишукувальні роботи відповідно до вимог КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», ДСТУ Б Д.1.1-7:2013.

Демо-версію КОШТОРИС ПВР Ви можете завантажити безкоштовно на нашому сайті.

Докладніше про програму

Курси кошторисників у Києві

У 2006 році компанія Будівельні Технології відкрила новий напрямок - навчання кошторисній справі. Зараз ми пропонуємо навчання кошторисників як у кошторисній справі, так і в проектних роботах. Ви можете обрати формат навчання: повний курс, експрес курс, майстер-класи або корпоративне навчання (виїзні семінари кошторисників на базі Вашого підприємства).

З червня 2014 року в Навчальному Центрі компанії-розробника стартував новий вид навчання - Дистанційні курси кошторисників. Сотні студентів-кошторисників з різних куточків України вже оцінили цей вид навчання!

Якщо Вас приваблює професія кошторисника, запрошуємо Вас отримати системні знання в питаннях кошторисної справи в будівельній галузі (будівельні та проектні роботи). Базові знання стануть міцним фундаментом для подальшого зростання.

Докладніше про курси

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ - електронна бібліотека нормативних, довідкових та законодавчих документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (ДБН, ДСТУ, ВБН, СОУ, ISO, ГОСТ, санітарні правила та норми, правила пожежної безпеки, охорона праці). Включає галузеві та тематичні каталоги, консультаційну рубрику «Питання - Відповідь», покажчики чинних нормативних документів України.

Докладніше про програму

У жовтні 2014 року стартувала Інтернет-версія програми ІДС БУДСТАНДАРТ - сервіс БУДСТАНДАРТ Online. БУДСТАНДАРТ Online - це понад 47 000 документів у галузі будівництва, проектування, екології та охорони праці, пожежної безпеки та енергетики, які доступні 24/7 у режимі реального часу.

«БУДСТАНДАРТ Online»

Тарифні плани БУДСТАНДАРТ Online >>>

Онлайн Чат