Будівельні Технології: КОШТОРИС 8

Строительные Технологии: CМЕТА 8

Програма для розрахунку кошторисів на будівельні роботи. Дозволяє достовірно та швидко визначити вартість будівельних робіт на всіх стадіях будівництва відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 та Кошторисних Норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.

Вартість програми

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Строительные Технологии — CМЕТА ПИР

Програма для розрахунку вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво відповідно до вимог КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» (наказ Мінрегіону України від 01.11.2021 №281) та методики ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 .

Вартість програми

Курси кошторисників у Києві

Якщо Вас приваблює професія кошторисника, запрошуємо Вас отримати системні знання з питань кошторисної вартості (будівельні та проектні роботи). Базові знання стануть міцним фундаментом подальшого вдосконалення.

Вартість курсів

Виїзні Навчальні Семінари

Навчальні семінари з виїздом до Замовника дозволять Вам оптимізувати витрати на навчання співробітників, оскільки програми семінарів узгоджуються індивідуально із замовником, а кількість учасників необмежена.

Вартість семінарів

Дистанційне навчання кошторисників

Курси з кошторисної справи та ціноутворення у будівництві, проектно-вишукувальних робіт, обчислення обсягів будівельних робіт. Здобувайте нові знання без відриву від своєї основної діяльності!

Вартість курсів

«БУДСТАНДАРТ Online»

Информационная Справочная Система БУДСТАНДАРТ

Інформаційна Довідкова Система БУДСТАНДАРТ - електронна бібліотека нормативних, довідкових та законодавчих документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (ДБН, ДСТУ, ВБН, СОУ, ISO, ГОСТ, санітарні правила та норми, правила пожежної безпеки, охорона праці). Включає галузеві та тематичні каталоги, консультаційну рубрику «Питання - Відповідь», покажчики чинних нормативних документів України.

Понад 50 000 документів доступні 24/7 у режимі реального часу на сервісі БУДСТАНДАРТ Online.

Вартість програми

АТ «Building Manager»

Взаємно інтегровані програмні комплекси: проектування, управління "Building Manager" та "Time Stream", розрахунку кошторисів, бухгалтерського обліку "1С".

Вартість програми

Онлайн Чат