Корпоративне навчання
Навчальні семінари кошторисників з виїздом до Замовника - те, що потрібно для навчання спеціалістів, що працюють на одному підприємстві...

Спец. Ціна!!!

14 600.00 грн

Кількість учасників -
необмежено.

Замовити семінар

Якщо у вашій організації навчанню співробітників приділяється велике значення, а кількість фахівців, які бажають підвищити свою кваліфікацію, понад 20 осіб, ми пропонуємо Вам вчитися «вдома», заняття відбуватимуться у навчальних класах Вашого підприємства у звичній обстановці.

Навчальні семінари кошторисників з виїздом до Замовника - це чудова можливість заощадити на навчанні співробітників Вашого підприємства, оскільки програма семінару готуватиметься спеціально під Ваші вимоги з урахуванням специфіки Вашої діяльності, а кількість учасників – не обмежена!

Мета семінару

Підвищення кваліфікації фахівців у галузі складання та перевірки проектно-кошторисної документації, що працюють на одному підприємстві.

Семінари орієнтовані на підприємства з великою кількістю учасників за наявності обладнаних класів.

Навчання призначене для ознайомлення спеціалістів з основами та перевагами роботи у ПК «Будівельні Технології - КОШТОРИС».

Вартість виїзного семінару

Вартість - 9500.00 гривень (включно з ПДВ).

Кількість слухачів не обмежена та обумовлена ​​розмірами класів замовника.

Тривалість: 16 годин

Протягом двох робочих днів.

Дати проведення семінарів узгоджуються в індивідуальному порядку із замовником.

Вимоги

Наявність конференц-залу з проекційною технікою та звуковим обладнанням. Допомога в організації проживання під час навчального процесу.


За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь за тел. +38 (044) 501-63-10 або E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Онлайн Чат