Курси кошторисників в Києві
Навчаючись в Навчальному центрі «Будівельні Технології» - Ви інвестуєте у власні знання
Ціни вказані у гривнях станом на 1 січня 2024 року

Ціна, грн. Кількість Сума
1
Тривалість курсу: 52 години
Очне навчання у Києві (ст. метро «Печерська»)
Призначений для кошторисників з невеликим досвідом роботи, а також для тих, хто тільки планує присвятити себе професії кошторисника .
Повний курс. Теоретичний курс: «Кошторисна справа у будівництві» і практичний курс: «Навчання роботі з ПК «Строительные Технологии – СМЕТА»
5 760.00 0 .00
2
Тривалість курсу: 25 годин
Очне навчання у Києві (ст. метро «Печерська»)
Призначений для фахівців-кошторисників, які вже мають досвід роботи та хочуть підвищити свій професійний рівень, а також глибоко та повністю освоїти всі функціональні можливості ПК «Будівельні Технології – КОШТОРИС».
Експрес-курс: Складання кошторисів на будівництво в програмі
«Будівельні Технології – КОШТОРИС»
3 542.00 0 .00
3
Тривалість курсу: 16 годин
Очне навчання у Києві (ст. метро «Печерська»)
Призначений для фахівців, з невеликим досвідом роботи, яким необхідно глибоко та повністю освоїти всі функціональні можливості ПК « Будівельні Технології – КОШТОРИС» ПВР з розрахунку кошторисів на проектно-вишукувальні роботи з урахуванням нових державних стандартів: ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво»
ДСТУ-Н Б В.1.2.-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва» («Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва»).
Курси ПВР: «Визначення вартості проектних робіт. Навчання роботі в кошторисній програмі «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР»
4 320.00 0 .00
4
Майстер-клас на базі Навчального Центру з групами користувачів у режимі питання-відповідь з метою підвищення кваліфікації спеціалістів зі складання та перевірки проектно-кошторисної документації.
Програма узгоджується індивідуально із замовником
Майстер-клас по складанню та перевірці проектно-кошторисної документації.
Тривалість: 2 години
720.00 0 .00
5
Майстер-клас на базі Навчального Центру з групами користувачів у режимі питання-відповідь з метою підвищення кваліфікації спеціалістів зі складання та перевірки проектно-кошторисної документації. Під час проведення майстер класу Ви зможете поставити запитання нашим спеціалістам, у тому числі питання присвячені введенню в дію нових національних стандартів щодо визначення вартості будівництва та окремих складових його вартості та висловити свої побажання щодо вдосконалення наших програмних продуктів.
Програма узгоджується індивідуально із замовником
Майстер-клас по складанню та перевірці проектно-кошторисної документації.
Тривалість: 4 години
1 440.00 0 .00
6
Майстер-клас на базі Навчального Центру з групами користувачів у режимі питання-відповідь з метою підвищення кваліфікації спеціалістів зі складання та перевірки проектно-кошторисної документації. Під час проведення майстер класу Ви зможете поставити запитання нашим спеціалістам, висловити свої побажання щодо вдосконалення наших програмних продуктів.
Програма узгоджується індивідуально із замовником
Майстер-клас по складанню та перевірці проектно-кошторисної документації.
Тривалість: 8 годин (2 дні по 4 години)
2 400.00 0 .00
Разом: 0 .00
Разом з ПДВ: 0 .00

Увага!
Вартість навчання вказана за одного участника без ПДВ

Онлайн Чат