Семинар «Сучасна технологія автоматизації формування та перевірки кошторисної документації за допомогою ПК «Строительные Технологии - СМЕТА» та АТ «Building Manager», 15-16 червня 2011 року

Создано 15 Май 2011

Враховуючи актуальність питання достовірного визначення вартості будівництва з використанням сучасних програмних комплексів, призначених для розрахунку кошторисної документації, Київський національний університет будівництва і архітектури, ТОВ «Будівельні технології», ТОВ «Computer Logic Group» проводять семінар на тему:

«Сучасна технологія автоматизації формування та перевірки кошторисної документації за допомогою ПК «Строительные Технологии - СМЕТА» та АТ «Building Manager»

Семінар відбувся 15-16 червня 2011 року за адресою:
м. Київ, просп. Повітрофлотський 31, КНУБіА, центральний корпус, ауд. 466 (Зал засіданнь Вченої Ради)

Семінар відбудеться за участю КРУ у м.Києві, викладачів КНУБіА, та провідних фахівців в галузі планування та ціноутворення в будіництві.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

  • Підвищені вимоги до формування кошторисної документації на стадії взаєморозрахунків за виконані роботи. Методика та практика проведення перевірок Державної Контрольно – Ревізійної Служби України на будівельних об’єктах, що фінансуються за бюджетні кошти.

  • автоматизація розрахунку та перевірки кошторисної документації з урахуванням останніх змін у ціноутворенні, а також введенням Податкового кодексу України, що реалізовані в ПК «Строительные Технологии - СМЕТА»;

  • Практичні аспекти під час здійснення контролюючими органами перевірки щодо правильності визначення вартості будівництва;

  • автоматизація процесу формування бази даних ринкових цін на будівельні матеріали;

  • нормативно-технічне забеспечення будівництва. Інформаційна Довідкова Система  «БУДСТАНДАРТ»;

  • Формування собівартості будівництва по виробничим нормативам. Демонстрація практики застосування АТ «Building Manager» на об’єктах будівництва до ЕВРО-2012 НСК «Олімпійський».