Обновление ИСС БУДСТАНДАРТ. Версия программы 3.12.0. от 6.03.2017г.

Создано 07 Март 2017

Обновление ИСС "БУДСТАНДАРТ". Версия программной части 3.12.0 от 06.03.2017
Внимание! Настоящее обновление программы ИСС БУДСТАНДАРТ версии 3.12.0 от 06.03.2017 необходимо установить на всех рабочих местах!

Скачать обновление

Що нового в версії програми 3.12.0 від 6 березня 2017 року

1. Оптимізоване завантаження оновленнь бази документів.

2. В панелі атрибутів документа додана нова вкладка «Коментарі». Тут користувачі програми можуть створювати, редагувати і видаляти коментарі до документів. Ці коментарі будуть доступні всім користувачам, які працюють в рамках одного монітора ліцензій.

Мал. 1 - Нова вкладка «Коментарі»

Мал. 1 - Нова вкладка «Коментарі»

3. Поліпшено роботу з Користувацькими каталогами. У вікні Користувацьких каталогів додані операції «Вирізати - Вставити» для розділів каталогів. Вони стають доступні через контекстне меню панелі структури тематичних каталогів. Користувачі зможуть переміщувати підкаталоги в своїх тематичних каталогах. У Користувацьких каталогах не працювала команда «Очистити розділ» контекстного меню розділів - помилка виправлена.

Мал. 2 - Додані операції «Вирізати - Вставити»

Мал. 2 - Додані операції «Вирізати - Вставити»

4. Покращено інтерфейс програми. У вікні нормативної бази, випадаючий список "Класифікація» - панелі дерева каталогів масштабуввся тільки до певної межі - помилка виправлена, тепер його можна розтягнути ширше.

Мал. 3 - У вікні нрмативної бази, випадаючий список

Мал. 3 - У вікні нрмативної бази, випадаючий список "Класифікація»

5. Оновлена SumatraPDF - перегляд документів у форматі PDF.